آخرین اخبار
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی:   امیدواریم در تیرماه سال ۹۴، شاهد آغاز جهش مجدد اقتصادی در کشور باشیم.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی: امیدواریم در تیرماه سال ۹۴، شاهد آغاز جهش مجدد اقتصادی در کشور باشیم.

نصرنیوز: مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: شمالغرب کشور می تواند به هاب قدرتمند اقتصاد و انرژی در منطقه تبدیل شود.

به گزارش نصرنیوز به نقل از ایسنا ، سید رضا حسینی در آیین افتتاح بورس کالای شمالغرب کشور در تبریز با بیان اینکه ایجاد تالار بورس کالا یکی از مهم ترین برنامه های کلیدی استان بود گفت: بنا نداریم در موضوعاتی که بخش خصوصی بتواند کاری انجام دهد، دخالت کنیم.

وی افزود: دولت بنا دارد تمامی زمینه ها و بسترهای لازم را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کند.

وی با اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی و برنامه های دولت برای خروج از رکود اقتصادی اظهار کرد: خروج کشور از رکود به صورت غیر تورمی یکی از دغدغه های دولت بوده و ارتقای فضای کسب وکار و شفاف سازی اقتصاد کلان کشور، شاه کلید خروج کشور از رکود است.

حسینی ابراز کرد: امیدواریم در تیرماه سال ۹۴، شاهد آغاز جهش مجدد اقتصادی در کشور باشیم.

مدیر کل سازمان امور اقتصادی و دارایی در ادامه با بیان اینکه شمالغرب کشور می تواند به هاب قدرتمند اقتصاد و انرژی در منطقه تبدیل شود، گفت:با توجه به پتانسیل هایی که در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل وجود دارد می توانیم با توجه بیش از پیش به حوزه هایی همچون تولیدات کشاورزی و ..در آینده نزدیک، توسعه و شکوفایی اقتصاد کشور را شاهد باشیم.

حسینی افزود: بازار ایران تاکنون در برخی موارد نتوانسته بخش اعظمی از کشورهای همسایه را تامین کند و در چنین شرایطی باید در وهله اول، نیاز کشورهای همسایه را رصد کرده و در گام دوم با  در نظر داشتن روش های نوین توزیع کالا، شمالغرب کشور را به هاب اقتصادی منطقه تبدیل کنیم.

طراحی سایت