آخرین اخبار
سمینار مدیریت هوش اقتصادی در کیش

سمینار مدیریت هوش اقتصادی در کیش

نخستین سمینار مدیریت هوش اقتصادی در جزیره کیش برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما واحد کیش، به نقل از دبیرخانه  اجرایی، این سمینار با حمایت انجمن علمی استعدادهای برتر ایران و با نظارت نهاد ریاست جمهوری و وزرات ورزش و جوانان، ششم بهمن ماه در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

مهندس امین سنجرانی با اعلام این خبر افزود:

شرایط رقابتی فضای کسب و کار، این روزها همه را به تکاپو انداخته است. هر کس را به نحوی، آنهایی که زمانی کسب و کارهای پر رونقی داشته‌اند و اکنون به طرق مختلف با رکود مواجه‌اند، یا کسانی که به ‌ایده‌ای نو، پردرآمد و جذاب فکر می‌کنند. اصول و قوانینی در پول در آوردن وجود دارد که قوانین و قواعد نانوشته کسب و کار نامیده می شود، اما متاسفانه اغلب تمایل داریم از شکست ها و تجربیات تلخ درس بگیریم، ما هر چه بهتر بتوانیم نقصان اطلاعات را از طریق دریافت دانش، تجربیات و مطالعات اساتید برجسته در سمینارها و کارگاه های آموزشی برطرف کنیم در کسب و کار نیز کمتر دچار اشتباه می شویم.

وی در ادامه افزود: آشنایی کلی با منابع تامین سرمایه ، وام و تسهیلات در ایران، تحلیل سپرده های بانکی و بحران ورشکستگی فعالان اقتصادی، سرمایه گذاری و خرید سهام شرکت های داخلی وخارجی، روش‌های آماده‌سازی سازمان و نیروی انسانی برای پذیرش و تطبیق با تحولات ۵ سال آینده ،تحلیل بازارهای مختلف و فرصت‌های سرمایه گذاری از اهداف برگزاری سمینار مدیریت هوش اقتصادی است .

وی به تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام شده در زمینه برگزاری سمینار مدیریت هوش اقتصادی افزود: با همکاری انجمن علمی‌استعدادهای برتر ایران، در این سمینار به ارائه روش‌هایی خواهیم پرداخت که با استفاده از آنها بتوان هوش اقتصادی را به فرزندان انتقال داد.

طراحی سایت