آخرین اخبار
در اردیبهشت ۹۵ صورت می گیرد؛ برگزاری اولین همایش بین المللی سرمایه گذاری در ارومیه

در اردیبهشت ۹۵ صورت می گیرد؛ برگزاری اولین همایش بین المللی سرمایه گذاری در ارومیه

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه اعلام کرد: اولین همایش بین الملل دو سالانه سرمایه گذاری اواخر اردیبهشت ۹۵ در شهر ارومیه برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه ، داود ندیم  با بیان اینکه  اولین همایش بین الملل دو سالانه سرمایه گذاری با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی همزمان  با برگزاری جشنواره پنج هزارساله ارومیه برگزار می شود، گفت:  در این همایش فرصت های سرمایه گذاری در بخش عمران شهری به سرمایه گذاران داخلی و خارجی عرضه  می شود.

وی برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری با حضور شرکت های داخلی و خارجی، میزهای گفت و گو،  پانل های مذاکراتی،  سخنرانی و بازدید از پروژه ها را از جمله برنامه های پیش بینی شده برای اولین همایش بین الملل دو سالانه سرمایه گذاری عنوان کرد.

ندیم ادامه داد: در راستای ایجاد  و ارتقای سیستم سرمایه گذاری  و مشارکت با بخش خصوصی اعم از سرمایه گذاران داخلی و خارجی ، وب سایت چهار زبانه معاونت اقتصادی  و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه با آدرس اینترنتی www.investment.urmia.ir به چهار زبان فارسی، انگلیسی، عربی، استانبولی  راه اندازی شد.

وی گفت: در گام نخست اطلاعات اولیه تعداد هفت فرصت سرمایه گذاری شهرداری در سایت چهار زبانه معاونت اقتصادی  و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه درج گردیده است.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه از سرمایه گذاران علاقه مند به همکاری در این زمینه دعوت کرد تا پیشنهادات خود را به قسمت ایده های جدید دراین  وب سایت ارائه کنند.

طراحی سایت