آخرین اخبار
امام جمعه جهرم بر لزوم همکاری آحاد مردم و مسئولین جهت توسعه شهر تاکید نمودند.

امام جمعه جهرم بر لزوم همکاری آحاد مردم و مسئولین جهت توسعه شهر تاکید نمودند.

داود ندیم ، موسس اولین مدرسه  مجازی سرمایه گذاری کشور و دبیر کمیته سرمایه گذاری کلانشهرهای کشور  ، روز جمعه  اول خرداد ۱۳۹۴  در نماز جمعه ی شهر جهرم که به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین  دکتر دژ کام  اقامه شد   حضور یافتند .

نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان جهرم و امام جمعه جهرم  در خطبه دوم  نماز جمعه ، تاکید  بر همکاری و مشارکت همه آحاد مردم و مسوولین در توسعه  شهر  را  داشتند.

بین الصلاتین نیز ذاکر اهل بیت آقای حاج مهدی میرزایی بمناسبت سوم  شعبان  و روز پاسدار و اعیاد شعبانیه ، مدیحه سرایی نمودند . در دهها نقطه از شهر و در مسیر نماز جمعه نیز به مناسبت این ایام فرخنده ، شربت و نذورات پخش میکردند.

ندیم در این باره  گفت:

بی شک میتوانم بگویم که نماز جمعه ی این شهر یکی از پر شکوهترین و پر ازدحام ترین نمازجمعه های کشور است  ، شنیده بودم که جهرم مردمانی مذهبی و معتقد به اسلام و نظام جمهوری اسلامی دارد  اما  مشاهده حضور سیل خروشان مردم در نماز جمعه  این شنیده را  برایم باثبات رساند.

شایان ذکر است آقای ندیم بنا به دعوت شهردار جهرم ، جهت تبادل نظر برای تدوین مسیر توسعه جهرم با مدل ۷-۴  در این شهر حضور یافته بودند و چندین جلسه کارشناسی در شورا و شهرداری برگزار نمودند.

   ایشان بعد از مطالعه اولیه محیط و مذاکرات لازم با مسوولین امر نسبت به ارائه برنامه دوماهه برای استقرار سیستم سرمایه گذاری به شهرداری  اقدام نمودند.

طراحی سایت