آخرین اخبار
نهایی شدن قرارداد مشارکتی شهرداری گلپایگان و سرمایه گذار بخش خصوصی به منظور احداث پارکینگ طبقاتی بازار  گلپایگان
قرارداد مشارکتی شهرداری گلپایگان

نهایی شدن قرارداد مشارکتی شهرداری گلپایگان و سرمایه گذار بخش خصوصی به منظور احداث پارکینگ طبقاتی بازار گلپایگان

پروژه احداث پارکینگ طبقاتی و مجتمع تجاری بازار بزرگ گلپایگان به امضای سرمایه گذار و شهردار رسید.

پیمان شکر زاده شهردار گلپایگان گفت : این پروژه به عنوان اولین و بزرگترین پروژه سرمایه گذاری شهری در گلپایگان با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی و شهرداری گلپایگان با حجم سرمایه گذاری ۲۲۰ میلیارد ریال ، در بازار بزرگ گلپایگان و در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ مترمربع و با زیربنای مفید ۶۸۰۰متر مربع اجرا خواهد شد.

وی افزود : احداث پارکینگ طبقاتی و واحدهای تجاری آن در بازار تاریخی گلپایگان با توجه به واقع شدن در بافت فرسوده و پرتردد شهر و نزدیک بودن به بازار، مزایایی همچون بهسازی بافت فرسوده ، افزایش سطح سرانه خدمات شهری و کاهش معضل ترافیک را به همراه دارد که این مجتمع با داشتن پارکینگ طبقاتی، واحدهای تجاری و همچنین انبار می تواند پاسخگوی نیاز اقشار مختلفی از شهروندان به ویژه کسبه بازار باشد.

شهردار گلپایگان گفت: رویکرد جدید مدیریت شهری بر مبنای توسعه پایدار از طریق اتکا به توانمندی ها و ظرفیت های شهر و جذب سرمایه بخش خصوصی می باشد که این رویکرد جایگزین سیاست های متکی بر اعتبارات دولتی و فروش تراکم شده است.

شکرزاده با اشاره به تدوین اطلس جامع فرصتهای سرمایه گذاری برای شهر گلپایگان بیان کرد : در راستای برنامه ریزی برای تهیه و تدوین این اطلس برای شهر گلپایگان اولویت اول ایجاد واحد سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری گلپایگان کسب منابع پایدار و تأمین خدمات مورد نیاز و واقعی شهر از طریق بخش خصوصی است.

ایشان گفت: با توجه به پتانسیل های طبیعی موجود (وجود دو سد آبی و منطقه تفرجگاهی)، شهرستان گلپایگان نیازمند اطلس جامع گردشگری می باشد که ضرورت دارد سازمان های متولی و ذیربط به این مهم نیز توجه نمایند.

شهردارگلپایگان افزود: مجموعه چند منظوره فرهنگی، ورزشی، تفریحی مهستان واقع در بلوار ولیعصر(عج) با زیربنای ۲۵۰۰۰متر مربع – مجموعه تفریحی و ورزشی حاشیه رودخانه اناربار با زیربنای۸۰۰۰۰متر مربع – مجموعه اقامتی، پارک آبی و گردشگری بهشت ایران واقع در پارک جنگلی گلپایگان – مجموعه تجاری فرهنگی پارک بانوان به مساحت ۴۰۰۰۰متر مربع – منطقه نمونه گردشگری و دهکده سلامت به مساحت ۹۰هکتار از جمله طرح های بزرگ سرمایه گذاری شهر گلپایگان می باشند.

طراحی سایت
صفحه مقالات بروز رسانی شد. تعدادی مقاله در خصوص توسعه شهری اضافه شده است.جهت بازدید کلیک کنید.